Extra služby

Ke každému serveru je dostupný základní balíček služeb, který si však můžete rozšířit o extra službu. Managed servery jsou oproti dedikovaným serverům charakteristické nejširším balíčkem služeb - dedikované servery nabízí v základu méně služeb. Avšak jak pro Managed, tak i dedikované servery jsou připraveny další služby, o něž si můžete svůj základ rozšířit.
Extra služby si můžete objednat k dedikovaným souborům jako doplněk, ale nabízí se i možnost zakoupit si služby zcela samostatně. SuperHosting.cz klade vždy důraz na spokojenost všech svých klientů, a proto se snaží vyhovět všem, a to nejen samostatnou nabídkou serverů, ale i příslušných služeb. Mezi velmi oblíbené rozšiřitelné služby patří např. zálohování, velikost prostoru pro e-mailové služby či rozsah technické podpory.
Neustále se však vyvíjí nové služby a nástroje, které zjednoduší práci všech uživatelů. Do extra služeb jsou zahrnuty nástroje na měření datových toků či ovládací panel pro správu IP adres a serverů.

Zálohování dat a databází

Každý podnikatel si potrpí na bezpečnosti svého hlavního bohatství, jímž je know-how a cenná data. Právě zákazníkova data jsou velmi důležitá, což si však poskytovatel serveru plně uvědomuje, a proto svým klientům nabízí možnost zálohovat je. Avšak zálohování se nevztahuje pouze na data jako taková, ale i na databáze. Velikost se může vyšplhat až na několik TB.
Zálohy jsou ukládány do fyzicky oddělených lokalit, které jsou naprosto zabezpečené. Všechna data jsou každému klientovi zpřístupněna vždy, kdy bude zákazník potřebovat. Zálohy se ukládají na storage servery a mají ochranu proti cizímu přístupu. Přístup k zálohovaným datům je uskutečněn také prostřednictvím připojení FTP/SFTP.

Firewall pro maximální bezpečnost

Chcete mít server maximálně zabezpečen? Máte na serverech důvěrná data, která vyžadují maximální bezpečnost, protože jsou životně důležitá? Pak si můžete objednat Firewall, který odežene Váš strach ze ztráty důvěrných dat. Firewall využívají nejen dedikované servery, ale je vhodnou volbou i pro Managed servery.