Hardware servis

Dedikované servery si klienti objednávají zejména pro své rozsáhlé internetové projekty a náročné aplikace. Jsou vhodnou volbou v případě, že potřebujete výkon, stabilitu a bezpečnost. Managed servery jsou charakteristické komplexní správou administrace, což dedikované servery již nezahrnují. U těchto serverů se setkáme pouze se správou hardwaru, který nezbytně vyžaduje hardware servis.
Základní balíček dedikovaného serveru obsahuje vyřešení problému s hardwarem do čtyř hodin od zjištění problému. V případě volby Extra tarifu, je pak servis uskutečňován do dvou hodin od zjištění problému. Hardware servis zajišťují kvalifikovaní pracovníci, kteří mají bohaté zkušenosti nejen se servery a jejich hardwarem, ale také komplexní znalosti v této oblasti. Technici se staví ke své práci zodpovědně a profesionálně. Cílem servisu je co nejrychleji odstranit vady na serveru. Výhodou je, že SuperHosting.cz spolupracuje s flexibilním dodavatelem, který dodává potřebný hardware takřka okamžitě.

Hardware servisu do 90 minut

Součástí základního balíčku dedikovaných serverů je servis hardwaru, který je prováděn do 4 hodin od indikace problému. Objednejte si extra službu a zajistěte si opravu do dvou hodin. Nemusíte se však ani v jednom případě bát, že bude Váš server mimo provoz déle než čtyři hodiny. Technici se snaží uvést server do provozu v co nejkratší době a zpravidla se opravy provádí průměrně do devadesáti minut. Technici provádí on-site operace v režimu 24x7 a jejich rychlost a pohotovost je více než předpokládaná.
Jestliže je zaznamenána porucha na serveru, pak se provádí buď výměna celého fyzického serveru za identický či vyšší model. Pokud jsou však poruchy pouze malé, dochází k výměně pouze vadných komponent. Veškeré opravy bývají prováděny za běhu, což umožňuje takzvané hot-swap připojení. Těšte se na kvalitní hardware servis, který Vás nenechá zbytečně čekat.