Pronájem serverů

Nechcete investovat vysoké finance do vlastního serveru? Ale i přesto potřebujete zprovoznit své internetové projekty a aplikace na serveru? Pak se Vám nabízí pronájem serverů, který Vám šetří nejen finance, ale přináší celou řadu výhod, kterých můžete využívat.

Pronájem zahrnuje:

  • pronajatý hardware dle Vašeho výberu
  • server, který je pronajat pouze jednomu klientovi
  • umístení pronajatého serveru do moderního a zabezpeceného datacentra
  • kvalitní konektivitu

Pronájem serveru nezahrnuje pouze těchto pár bodů, které jsme uvedli výše, ale nabízí i další služby. Výše jsme uvedli pouze nejzajímavější a nejžádanější služby u pronájmu serverů. Mezi další služby, které Vám poskytovatel může nabídnout, patří nonstop technická podpora, restarty, rychlé opravy hardwaru a mnoho dalších. Mimo jiné si můžete připlatit za extra služby, které jsou Vám nabízeny vedle základního balíčku. Pokud budete potřebovat pronajmout server včetně jeho umístění a správy hardwaru, pak Vás nadchnou dedikované servery, které splní Vaše očekávání. Budete-li chtít mít zahrnutou i komplexní administraci serveru, jeho zálohování a zabezpečení, obraťte se na nabídku Managed serverů.

Pestrá nabídka serverů

Potřebujete poradit s výběrem serveru? Nemáte představu, který server by se mohl pro Vaši práci hodit? Nechte si poradit od poskytovatele, který Vám ze své pestré nabídky doporučí server, jenž splní veškerá Vaše očekávání. V nabídce jsou jednak dedikované servery a jednak Managed servery. Samozřejmě je možná i individuální konfigurace, která je založena na Vašich požadavcích. V takovém případě pak stačí kontaktovat obchodní oddělení, s nímž se individuální konfigurace domluví.
Výhodou je, že když si server pouze pronajmete, nebudete vázáni konkrétním zakoupeným hardwarem. Můžete tedy přejít v rámci pronájmu na výkonnější server, nebo si zajistit jeho upgrade přidáním diskového prostoru či paměti.